Firemní prezentace s katalogem
20.10.2014
Na základě realizovaných projektů, jsme byli společností Numero Uno s.r.o jsme byli osloveni k tvorb...
více zde
Změna sídla společnosti
08.10.2014
Společnost Ratech CZ s.r.o. změnila sídlo společnosti do svých kanceláří na Veveří 2581/102, 616 00 ...
více zde
Advokátní kancelář
16.09.2014
Prezentace advokátní kanceláře byla vytvořena za pomocí jednoduchého a vyžadovaného zadání od zadave...
více zde
Eshop s IS Pohoda
10.06.2014
Pro významného velkoobchodního prodejce obuvi v České a Slovenské republice, společnosti Numero Uno ...
více zde
Microsite
01.05.2014
Firmě zabývající se službami pro společnosti díky nám vznikla nová webová prezentace typu microsite....
více zde
Levné stránky
14.06.2013
Vzhledem ke snížení nákladů na pořízení internetové prezentace jsme pro Vás připravili balíčky z...
více zde
ESET
Abra
GFI
HP
Microsoft

Služby IT - Obchod - Strojírenství

Outsourcing IT

Naše služby poskytujeme v oblasti externí správy výpočetní techniky, zkráceně outsourcing IT. Za účelem posytování této služby byla společnost  v roce 2004 založena. Ke kvalitní mu pokrytí správy výpočetní techniky patří zejména aplikační a systémové know how, dostatečné hardwarové zázemí, zajištění servisu (záruční i pozáruční) či dodávka výpočetní a spotřební techniky za konkurenceschopné ceny. Všech těchto parametrů jsme si plně vědomi a proto patří mezi samozřejmé prvky spolupráce. Důkazem tomu může být například deklarovaný status HP partnera či dlouhodobé business partnerství ze značkami Asus, Acer či Toshiba. V oblasti software jsme se rozhodli spolupracovat se společnostmi Microsoft, Abra, Eset software a GFI.

Tvorba webových prezentací

Máme také bohaté zkušenosti v oblasti tvorby www stránek, webových aplikací či speciálních aplikací na míru zákazníka. V rámci tvorby www stránek nabízíme řešení za pomocí nášeho vlastního redakčního systému Webix, který za pomocí různých modulů pokrývá požadavky na správu jak klasické internetové prezentace tak robusního portálového řešení. Nádstavba Webix eShop umožňuje rychlou a přehlednou správu veškeré agendy online obchodů i s možností napojení na ERP systémy.

Strojírenství

V rámci naší obchodní činnosti nabízíme dodávky různých dílů pro sériovou výrobu či náhradních dílů, komponentů a zařízení do oblastí strojírenského, chemického, petrochemického, plastikářského, gumárenského, farmaceutického, kosmetického, potravinářského a papírenského průmyslu.

Hydraulika

Kromě dovozu strojních částí a strojů od stálých dodavatelů (výrobců) se orientujeme též na specielní jednorázové dodávky výrobků dle zvláštního přání zákazníka.
Zajišťujeme též servis hydraulických zařízení.