Další spokojený zákazník v cloudu
08.09.2017
Zdárně jsme ukončili projekt migrace datových a internetových služeb do prostředí Office 365 u spole...
více zde
iDilna - portál pro zakázkovou výrobu
01.07.2017
Vzhledem k stále vyšším a vyšším potřebám urovni služeb jsme společnosti Plehaso k.s. programově pom...
více zde
GGI CZECH - online katalog
13.03.2017
Pro předního dodavatele genetického materiálu skotu jsme pomohli zrealizoval účelovou aplikaci více zde
ESET
Abra
GFI
HP
Microsoft

Tepelné zpracování

 
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jsme partnerem společnosti LAC, což je ryze česká společnosti vyrábějící kompletní portfolio produktů na spoli tepelného zpracování. Dodáváme nejen standardní průmyslové či laboratorní pece a sušárny. Ve spolupráci s výrobcem Vám rádi poskytneme i řešení šité na míru pouze Vašim potřebám.

 

Laboratorní pece a sušárny

Snadné ovládání i instalace jsou základ pro laboratorní pece. Nechcete strávit hodiny tím, že se zařízení budete učit používat. Pro skutečně raritní aplikace pece běžně upravujeme, aby co nejvíce vyhovovaly vašim technologiím. Mnohé modely ve spolupráci s výrobcem také držíme skladem a expedujeme už do 2 dnů. A zajisté vás potěší, že jsme u některých laboratorních pecí prodloužili záruku.
Katalog - Laboratorní pece
 

Průmyslové pece a sušárny

Snažíme se snižovat vaše provozní náklady. Nešetříme na materiálech ani na zpracování pece. A o svá zařízení se staráme. Pečlivě a pořád. Až do jejich vyřazení z provozu. Podívejte se, co vám můžeme nabídnout a kontaktujte nás, kdybyste potřebovali něco speciálního. Uděláme vše pro to, abychom vám navrhli to nejlepší řešení.
Katalog - Průmyslové pece a sušárny
 

Keramické a fusing pece

Jednoduché ovládání a snadný servis. Na to u pecí na keramiku a sklo klademe největší důraz. Naši zákazníci si nejvíce chválí dlouhou životnost pecí. A my jsme rádi, že naše zařízení pro výpal keramiky a fusing či tavení skla dělají radost výtvarným nadšencům, dětem ve školách či školkách nebo i umělcům ve výtvarných dílnách a že spolehlivě fungují i ve velkých výrobnách a provozech.
Katalog - keramické pece


 
LAC.PNG