Další spokojený zákazník v cloudu
08.09.2017
Zdárně jsme ukončili projekt migrace datových a internetových služeb do prostředí Office 365 u spole...
více zde
iDilna - portál pro zakázkovou výrobu
01.07.2017
Vzhledem k stále vyšším a vyšším potřebám urovni služeb jsme společnosti Plehaso k.s. programově pom...
více zde
GGI CZECH - online katalog
13.03.2017
Pro předního dodavatele genetického materiálu skotu jsme pomohli zrealizoval účelovou aplikaci více zde
ESET
Abra
GFI
HP
Microsoft

Portál webAb - popis funkncí

 
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Základní funkce webAb


Poptávka


Elektronický formulář, jehož struktura se mění v závislosti na obchodované komoditě. Vyplněný se zasílá se elektronickou poštou mimo systém Abra Gx.


Nabídka


Strukturovaný výpis jednotlivých nabídek s identifikačními informacemi jako jsou čísla, datum vytvoření, platnost, cena apod. Dále je možné tisknout nabídku popřípadě prokliknout se na svázanou objednávku. Nabídku je možné vytisknout v pdf formě či se detailně podívat na její položky. Výpis nabídek je možno třídit dle jejich parametrů.
V případě potřeby je možné nasadit i funkci, která umožňuje uživateli překlopení nabídky do objednávkového formuláře. Samostatnou kategorii tvoří funkce Rychlá nabídka, která je určena zejména pro výrobní společnosti kde kalkulace ceny výrobku je závislá na různých parametrech. Tato funkce umožňuje uživateli vytvořit rámcovou nabídku dle aktuálních hodnot udaných v systému Abra Gx.


Objednávky


V této sekci si uživatel může zobrazit seznam všech objednávek s informací o jejich stavu. Tento seznam je opět možno třídit dle různých parametrů jako je například externí číslo objednávky, datum apod. Funkce jako je tisk objednávky do PDF či stránka s detailními položkami objednávky jsou samozřejmostí. Funkce Nová objednávka umožňuje uživateli vytvořit objednávku s výpisem aktuálních produktů ve skladovém hospodářství Abry Gx. Společně s těmito produkty se dozví uživatel taktéž o ceně a dostupnosti.
 
Výpis objednávek
 
Objednavky_webAbra_small.png

 

Faktury a Dodací Listy


Výpisy dokladů jsou přístupny jak v položkové variantě, tak i v pdf verzi pro tisk. Je zde uvedena informace o zaplacených fakturách z čehož faktury po splatnosti jsou zvýrazněny jinou barvou. Sklady Modul sklady umožňuje uživateli nahlédnout do skladového hospodářství. Jsou zde dostupné informace o skladové dostupnosti, počtu skladových položek, ceně apod. Z výpisu těchto položek slouží také jako podklad pro vytvoření objednávky.


Sklady


Modul sklady umožňuje uživateli nahlédnout do skladového hospodářství. Jsou zde dostupné informace o skladové dostupnosti, počtu skladových položek, ceně apod. Z výpisu těchto položek slouží také jako podklad pro vytvoření objednávky pomocí klasického košíku.
 
Výpis produktů ve skladu
 
Seznam_produktu_webAbra_small.png

Personifikace


Tak jako má každá společnost jiné požadavky na funkcionalitu informačního systému tak jsou kladeny jiné požadavky také na verzi online portálu webAb. Pro tento účel je možné provést úpravy spojené s funkcionalitou portálu a to dle přání zákazníka.